GALERIE - VIDEA - HUDBA

Červen 2009

Odpoledne s Botan

29. června 2009 v 20:54 | Temari Sabaku
Dnes je v podstatě první den co máme prázdniny, a tak když bylo ráno tak krásně jsme nechtěly s Botan jen sedět doma. Odpoledne jsem si domluvily sraz ve 14:30 před naším Albertem. Když jsme obě dvě dorazily šly jsme hned pro zmrzku. Pak jsme jen tak chodily až jsme došly ke škole (do které už se v září nevrátíme) a bylo otevřeno páč tam byla družina s malejma dětma. Tak jsme vešly dovnitř a dívaly se na fotky z vejletů a tak podobně. Potom nás napadlo jít do naší třídy. Tam jsme se taky dívaly na fotky a pak jsme křídou napsaly na tabuli: We love Masarka(naše škola) a napsaly tam datum a podepsaly se -lol nwm co si bude myslet ten kdo to objeví. Chtěly jsme se ještě podepsat na lavičku v šatně a tak jsme lohly učitelovi jednu propisku z šuplíku v jeho stole -doufám že učitela nezajímá anime a nenavštíví náš blog. Pak sme teda šly do šatny a taky se tam podepsaly a pak jsem šly zase před školu a tam se podepsaly vedle oken no prostě celá naše škola je oTemariovaná a oBotanovaná xD Za chvilu pak začalo pršet jak z konve a tak jsme blbly v dešti a byly celý zmoklý jak slepice xDKdyž přestalo tak jsme uviděly jak přichází naše SBnko naše milovaná Tesů ještě se dvěma magorama z béčka. Všichni jsme šli pak před Botanin barák na pískoviště kde začala znova průtřž mračen, takže já a Botan běžely k ní domů, ale stejně z nás zase byly dvě zmoklý slípky Tesů s ostatníma zůstali někde venku. U Botan jsme kokaly na film a Botanin brácha (Sasuke) na nás střílel jak magor takovou svou pistolí. Po asi hodině a půl sem odcházela -nebo spíš běžela domů- aby mě nezastilhla další bouřka. No stihla sem to ale málem. Tak už vám tady nebudu kecat a užijte si prázky a ať se vám splní vaše přání. Pap vaše Temari.

Tu máš Gourry!!!

29. června 2009 v 19:46 | Botan

Au to muselo bolet!

Slayers vánoce

29. června 2009 v 13:24 | Botan

Kawaii!


Info Filia

29. června 2009 v 13:15
JménoFilia Ul Copt
PohlavíŽena
Věkasi 22 let
VlasyBlond
OčiModré
Výška171 cm
Váhaneznámá
StatusDračí knežka
Hláška"Xellosi!!!!!!!"
"Mezi lidmi ?!?!?"

!!JAKO ZLATÝ DRAK!!!!
Věkasi 500 let
Váha2 tuny
OčíModré
Barva kůžeZlato-žlustá
Výškaasi 20 m
TypickéMašlička na ocácku


Filia je kněžka Ohnivého Dračího krále.Byla vyslána do vnějšího světa, jako posel dračí rasy. Její úkol byl, najít skupinu silných hrdinů, kteří by ji pomohli zabránit vstupu Dark Stara do světa Slayrů. tak s nadějí požádala o pomoc Lunu Inverse, nejmocnější čarodějku na světě, ale Luna jí odmitla a řekla ji, aby se obrátila na svoji mladší setru Linu Inverse, tak průběhu třetí série poslala Lině Filia dopis, že se sní musí nutně sejít. Nakonec Lina vyhoví a Filia ji nese dopis od její setry Luny, že má zachránit svět a pomoc Filie.Lina zničí flotilu, kterou se měli dostat Phill a Amelia rozhodli plout do vnějšího světa a pak se seznámiou s Xellosem, kterého ale Filia nesnáší.Filia je Ryuzoku (drak i člověk)je to v lidské podobě člověk, ale v dračí podobě je to Zlatý drak a růžovou mašličkou na konci ocásku a ty přirozeně nesnášejí Obludy Mazoku jako je Xellos.Neustále se hádají a jejich hádky zkončí,tím že vše kolem nich zničí svým ohněm. Xellos neustále provokuje Filii a ta ho za to chce za každou cenu dostat, ale nějak se jí to nepodaří.(Říká se, kdo se škádlí mívá se rád!!)Ale když jsou oba v nebezpečí, tak si navzájem pomůžou a to je velmi hezké.Filia je ještě mladý drak a je velmi náladová a naivní.To připomína Amelii na začátku.Dokáže se proměnit do lidské podoby, ale někdy ji trčí ocásek a nebo mo ohnivé očí a celá hoří.Poté co Zlatí draci jsou poraženi u bývalého chrámu Černých draků jsou včichni vybiti.Je Filia poslední žijící kněžkou Ohnivího draka a taky posledním Zlatým drakem.Filia se vetšinou seriálu snaží zachránit svět, ale později za každou cenu se chce dozvedět co se v minulosti stalo mezi rodem Zlatých draků rodem Černých draků. A tuto odpověď jedině zná poslední žijící Černý drak, který je momentálně napůl Černý drak a Obluda Valgaav.

Info Martina

29. června 2009 v 13:12
JménoMartina Zoana Mel Navratilova
RasaČlověk
Věkasi 20 let
Vlasytyrkysové až do zelena
OčiModrý
Výškaasi 175 cm
Váhaneznámá
PohlavíŽena
StatusČarodějnice, která vyznává Zoamelgustara
Hláška
"Znovu vskřísím království Xoana"

Martinin otec, král království Xoany se rozhodl dobýt království Seyruun tím že zajme dceru korunního prince Phila Amelii ale netuší, že se poblíž nachází Lina s Gourrym. Lina zničila celé její království Xoana dračím Bincem a pomůže osvobodit Amelii a proto ji Martina nenávidí,slíbí lině pomstu a vydá se za ní.Věří v to, že ji ochráňuje obluda Zoamel Gustav a všude nosí jeho talisman(který je velmi oškliví).Martina neumí vcelku nic, až na prokletí, ovšem i ty nezvládá na 100% pří stupu Pána děsivých nočních Snů do tohoto světa ji zachrání Zangulus do, kterého se zamiluje a nakonec si ho vezme.
Martina se zamilovává do každého koho potká.zkoušela to na Zelgadise,Gouryho,Xellose, skoro i na Hellmastery Phibizza v dětské podobě a nakonec uhnalo Zanguluse, jenž se ze začátku snaží za každou cenu porazit Gourryho.Martina se objevila v Slayers Next když chtěla společne s otcem napadnou Seyruun najala si na to Zelgadise, pod příslibem knihy Xoana(mel se v ní nacházet návod jak vrátil lidskou podobu)Oba však lhali, je tam napsané jak pouze vytvořit Chiméru zničeno Dračím Bincem. A tu samou knihu chtěla Amelia s Linou.Lina prozradila, že tato postava je v seriálu jen pro odlehčení vážného příběhu, tudiž nemůže k její smůle zemřít.Amelia po zničení Xoany říkká Lině:"Měla jsem vyjednat mír a Knihu a né to království zničit"!A na konec vše zkončilo dobře, protože zapoměla na pomstu vůči Leně a začala nová éra pro obnovu zničeného království Zoany.

Info Xelos

29. června 2009 v 13:10
JménoXellos(Metallium)
AliasTajemný kněz
RasaDémon mazoku
PohlavíMuž
Věk1012 let
OčiPurpurový
VlasyPurpurový
VáhaNeznámá
StatusPracuje pro Krále Chaosu
Hláška"To je tajemství"
ZbraňHůl
Výškaasi 170 cm
SchopnostiMazoku síla

Xellos je obluda sloužící svému pánovi, jednomu z pěti démonů Lordu a to Greater Beas Zelas-Metallium.Je velmi mocný, mocnější je snad jen Shabranigdo a zbytek Lordů.V druhé sérii byl jeho pánem Hellmaster Phibrza.Xellos se objevil náhle bez varování, když chtěli banditi z Liny vymlátin informace o Knize Claire. Od té doby se Přidal k Linině skupině.Ze začátku se k němu chovali slušně jen Amelia a Gourry, ale pak se k němu chovali, tak jak se patří.Xellos je vždy tajemný a většinou má i postrání úmysli což velice štve Linu ( jednou dokonce nabídl Valgaavovi, že ju pro něj zabije, páni co!!)Jeho domovské město je Walfpack Island, ale momentálně přebývá v Red Orb Moře Chaosu.Právě ho se za svého mistra vybere Martina, ale pak se dozví,že je Mazoku a málem omdlí.Proslavil se před 1012 lety ve válce Oblud, že pobil tísíce Draků, vlastne celý rod Draků.Dal by se schrnout jednou jedinou větou:" To je tajemství" (Japonsky-Sore wa himitsu desu)To je právě jeho nejoblíbenější gesto, když se ho někdo na něco zeptá.Jestli ste se všimly a to všimly, tak jse se dozvěděly že má po většinu seriálu zavřené a nebo přimhouřené oči, ale taky je otevře a má je velmi krásné, to si pište!!Má takovou drzost, že hraje na všechny strany a vždy vitěží z toho to nejlepší.Xellos, i když je obluda, tak není nejhorší je to pohodová Obluda, na to že je Mazoku.Většinou stojí na Linině straně, ale když je nebezpečí, tak si v klidu zmizí.
Hellmaster Phibríza svěřil Xellosovi svoje plány, potože je jeho generál a proto ho pronásleduje temný Dračí Král Gaava,protože se Xellos přidal ke skupině Liny, tak pronásleuje i její skupinu.Tajemný kněz se nedal, i když byl zraněný Gaavem, proto se přemístil do jíné dimence a v tu dobu se objevil Phibríza a Gaava zabil.
Xellos bude mít později pletky s Filiou, protože Filia je Zlatý Drak a on zničil celý rod Draků.Ale pak se stala jeho nejoblíbenější Zlatým Drakem.(Říká se,kdo se škádlí mívá se rád, snak jo ne?)

Info Sylphiel

29. června 2009 v 13:08
JménoSylphiel Nels Rada
AliasKřehulka...podle Liny
RasaČlověk
PohlavíŽena
Věk20 let
VlasyFialovo-černé a lesklé
OčiTrochu tmavší odstín zeléné
Výška180 cm
Váhaneznámá
StatusKněžka ze Sairaagu neboli Bílá Kněžka
Hláška"GOOOURYYYYYYY - saaaaaaaamaaaaa (Drahý Gourry)

Sylphiel je mladá 20-tiletá kněžka, dcera eruka váženého pána ze Sairaagu.Sylphiel se chová jak se na váženou dámupatří, ale je trochu přecitlivělá.rozhodí ju jakákoliv událost, i když je to jen malá prkotina a proto ji nazývá Lina Křehulkou. Z mládí se zná s Gourrym a je do něhi zamilovaná.A proto ho taky zásadně oslovuje jako Gourry-sama neboli Drahý Gourry. Gourry ten si jen pamatuje, kvůli tomu že umí dobře vařit. Bohužel kní necítí to co ona.Sylphiel je chrámová kněžka, která žila s otcem v Sairaagu, ale bylo z poloviny zničené knězem, který se jmenoval Rezo, taky tam přišel o život její tatínek.Je skutečně silně se specializována na Bilou magii, kterou později zachrání linu. Dá se říct, že je poleno na kouzla, lae Bílou magii umí dobře, potože její léčivá síla a ochranná kouzla jsou velmi působivá, lae zbytej kouzel je jen k smíchu. Později se kvůli Gourrymu naučí Dragon Slave (Dračí Binec), který předvede v naprostém dokonalosti, pak ho použije na Hllmastera Fibiza.Dračí Binec), který předvede v naprostém dokonalosti, pak ho použije na Hllmastera Fibiza.

Info Amelia

29. června 2009 v 13:06
Jméno


Amelia Wil Tesla Seyruun
Alias
Bojovník za Spravedlnost
Rasa
Člověk
Pohlaví
Žena
Věk
15 let (chování má jak 4-letá)
Vlasy
Černé až do fialova
Oči
Modré
Výška
147 cm
Váha
asi 40.8 kg
Status
Princezna, čarodějka - začátečnice
Hláška
"Spravedlnost zvítězí"

Info Zelgadis

29. června 2009 v 13:03Jméno
Zelgadis Greywords
Rasa1/3 golem, 1/3 démon, 1/3 člověk
PohlavíMuž
Věk18 let
VlasyModro-světlé fialové.. skoro až Levandulové
OčiTyrkysový
Výškaasi 173 cm
Váhaneznámá
StatusVýborný šermíž,ovládá šamanitistickou magii i temnou magii, bývalý spojenec Reza
Hláška"Zatroleně"


Zelgadis Greywords je nejprve zlý, bezcitný žoldák a šermíř, který má za úkol získat Kámen mudrců pro červeného kneza Reza(Zelgadis je vnukem Reza, ale nenávidí ho proto co mu udělal a chce se mu pomstít, tak se přidá k Line), který se nachází v jedné malé sošce s názvem Orihalcon.Na první pohled vypadá jako obyčejný kámen, ale dokáže zdvojnásobyt sílu.A to potřebuje Zelgadis na to aby mohl porazit červeného kněze Reza, který chce taky získat Kámen mudrců na to aby mohl vyléčit svoji slepotu, kterou si pokouší navrátit už hodně dlouho.Rezo se narodil slepý a kvůli tomu se celou dobu snaží to vyléčit, ale marně. Naučil se ovládat Bílou magii, Šamanitistickou magii a i Temnou magii.Dokázalvyléčit jen cizí slepotu a né vlastní a kvůli tomu potřebuje ten kámen, potože mu zdvojnásobý sílu.
Zelgadis je čaroděj zaměřený na šamanitistickou magii (ale ovládá i něco s temné magie) a skutku dobrý šermíř. Narodil se jako člověk, který toužil být silný, ale byl proměněn rudým knězem Rezem v Chiméru.(jeho přání se mu vyplnilo, ale musel zaplatit) stal se 1/3 Golemem, s 1/3 démonem a s 1/3 člověk.Má světle modré vlasy a světle modrou kamenou kůži.Ublíží mu jedině silný světekný meč a nebo jiná světelná zbraň a jednu z nich vlastní Gourry. Se svoji podobou není spokojený(přesto se mu hodí a sluší) a většinou pátá po způsobu jak se proměnit spět na člověka.Žádný způsob bohužel nenajde a zůstane takový až do konce.
Jeho nejmocnějším kouzlem a současně, nejmocnějším kouzlem šamanistické magie je Rah Tilt, ale obvykle kouzla střídá.

Info Gourry

29. června 2009 v 13:00


Jméno

Gourry Gabriev
AliasRytíř Světla
Pohlaví
Muž
Věk20 let
VlasyBlond
OčiModrý
Výškaasi 191 cm
Váhaneznámá
StatusŠermíř
RodinaRowdy Gabriev (praotec)
ZbraňSvětelný meč-Goru Nova
KrevB

Gourry Gabriev je ochránce Liny po celou dobu.Potkali se, když Lina chtěla potrastat bandity, kteří ji napadly.On do toho vztoupil a zahránil ji, i když to vůbec nepotřebovala.Řekl ji, že když ji zachránil, tak ju doprovodí do Atlatic City.Tak takhle se seznámili.
Je to velice silný, schopný šermíř a později vlastník magického světelného meče Goru Nova, který je nejmocnější meč na světě. Světelný meč mění majitelovu poctivost na energii, která se zjeví ve formě meče.Gourry tuto energii umí měnit podle sebe, ale občas se vloudí chybička. Díky světelnému meči se mu začalo říkat Rytíř Světla. Má nadhené dlouhé blond vlasy a sdílí s Linou jijí vášeň pro jídlo, další jedlík."Láska prochází žaludkem." Pravděpodobně trpí hyperaktivitou a poruchou pozornosti - nebo je neuvěřitelně tupý a zapomětlivý. Pokud chcete, aby vás pochopil, musíte mu to vysvětlit několikrát a hlavně pomalu, pak ho praštit a zařvat to na něj, to zaručeně zabere. Tím docílíte, že bude vědět o co jde, alespoň půl dne.

Hannah Montana jako Sakura a Botan

29. června 2009 v 12:56 | Botan
Ehmm tak jsem na chvíly skočila na oblíkačky na net (njn nuda je hroznááááá) a jelikož mám strašně ráda Miley a Hannah tak jsem si trošku pohrála *viz perex*

Info Lina

29. června 2009 v 12:53
JménoLina Inverse
AliasPosrach Banditů, Dračí zabiják, Postrach všeho živího
RasaČlověk
PohlavíŽena
Věk15 let
Vlasyoranžové
Očičervené
Výškaasi 155 cm
Váhaneznámá
Krav skupinaA
PostaveníČarodějka
Hláška"Vítězstí bude mé!!!"
AnimeThe Slayers, Slayers NEXT, Slayers Try, Slayers: The Morión Picture, Slayers: The Book of Spells, Slayers: Premium

Lina Inverse je hlavní postavou a hrdinkou celých Slayers.15-letá malá, mladá s typickými zrzavými vlasy a né moc přitažlivá dívka, nespokojená se svými druhotnými pohlavními znaky, ale přesto je velmi mocná čarodějka, zaměřená na temnou magii.Možná i víc než magii jí zajímá jídlo(dokáže ho sníst neuvěřitelné množství, za krátkou dobu a nepřibere ani kilo, zajímá ji nejen kvalita, ale i ty nejrůznější specialitky) a hlavně zlato.Včechno zlato co sebere banditům, tak utratí za jídlo a dokonce utrácí za jídlo cizí peníze, je to prostě jedlík.Ona bojuje za peníze!Lina je známým postrachem banditů, tak tak ji všichni nazývají. Pod týmhle názvem je známá všude i mezi obludami Ma-Zoku.Vypátrá každou lupičkou bandu, zabije každého kdo neuteče dostatečně rychle, pak sebere jejich lup a jen tak si odejde.Jen tak jsi vyhledá bandity, aby na nich použila Dračí Binec.Čeho se Lina bojí, spíš koho? Tak tahle silná čarodějka se bojí jen jediné osoby a to je její starší sestra Luna Inverse. Která tam nikdy nebyla ukázana a to je velká škody!Proč? protože se říká, že je nejhorší čarodějka, i horší něž Lina a to je síla, ne?I přes její zatrpklou povahou se skríva srdce a pro své přátele by riskovala i svůj život.Jako všechni kouzelníci má i Lina slebé dny a nesmí používat buď žádné kouzla a nebo jen malé.
Mezi její nejoblíbenější kouzla patří Dragon Slave(Dračí Binec), oficiálně nejmocnější kouzlo temné magie, účinkem srovnatelné s jadernou bombou.Hodněkrát ho používá i v případech, kdy by stačilojen slabší kouzlo.Umí ještě mocnější kouzla a to Giga Slave (Giga Síla) a v průběhu se naučí další mocné kouzlo, Ragna Blade (Čepel Ragna).Tak to je Lina Inverse.Kakashiho album

26. června 2009 v 20:42 | Botan
Nádhera
Ichigo x Rukia

26. června 2009 v 20:16 | Botan
Kvásnej pár...

Ichigova třída

26. června 2009 v 20:14 | Yuuki Uchiha ♥ Shiroi Ookami

Bleach kapela XD

26. června 2009 v 20:13 | Botan
U toho jsem chcípala smíchy......


Info Aizen

26. června 2009 v 20:08 | Botan
Aizen Sousuke je bývalý kapitán 5. divize a zároven největší padouch celého seriálu, i když se to na první pohled nezdá. Zprvu se jeví jako milý kapitán,kterého mají všichni rádi, proto je taky pro všechny šok, když zjistí, že je zradil.....


Info Ichimaru

26. června 2009 v 20:08 | Botan


Ichimaru Gin je bývalý kapitán 3. divize.Jednou zachránil Rangiku před smrtí a od té doby jsou z nich kamarádi.Pak ale zradí Soul Society a odejde z Aizenem do Ueko Mundo(svět Hollow).

Info Urahara

26. června 2009 v 20:06 | Botan


Urahara je bývalý kapitán 12. divize. Po tom co stvořil Houkyoku byl vyhnán ze Společenstva Duší do lidského světa, kde si otevřel malý obchod pro shinigami. Společně s ním utekli taky Shihouin Yoruichi a Tesai. Po tom co Renji a Byakuya odvedou Rukiu spátky do Soul Society, Urahara pomůže Ichigovi získat sílu shinigamiho (o kterou přišel při souboji s Byakuyou a Renjim) a později ho začne trénovat. Pak vytvoří bránu přez kterou se Ichigo a jeho kamarádi dostanou do Společenstva. Potom vytvoří další bránu do Ueko Mundo aby mohl Ichigo a ostatní zachránit Orihime. I když to z počátku tak nevypadá, celý příběh se točí kolem Houkyoku,které stvořil Urahara a kterého se chce zmocnit Aizen. Urahara je podle mě velmi humoristická postava(pro mě jedna z nejlepších) a ikdyž se to na první pohled nezdá, tak Urahara je velice silný.


Info Zaraki

26. června 2009 v 20:05 | Botan

Hodnost: Kapitán
Výška: 202 cm
Váha: 108 kg
Narozen: 19.listopadu
Symbol divize (Řebříček obecný)
Charakteristické vlastnosti: Bojovnost

Zaraki nosí normální shinigamskou róbu, přes kterou mu vlaje jeho kapitánský plášť jedenácté divize. Vlasy má ztužené do špiček, na které si nasazuje rolničky, aby dal nepříteli možnost ho porazit, když na něj jde zezadu. Podle něho je pak snazší slyšet ho přicházet. Jeho oční páska pohlcuje jeho duchovní moc, protože ta je tak obrovská, že ji nedokáže ovládat.

O Kenpachim se ví velmi málo. Je nelítostný, mocný, divoký a děsivý. Kapitán jedenácté divize bojuje jen sám pro sebe a jeho jedinou starostí je stát se ještě mocnějším, než je. I když nezná jméno svého meče, neznamená to, že by se jeho moc měla brát na lehkou váhu. Jeho podivuhodná duchovní moc je víc než dostatečná, aby byl hoden člena Gotei 13. Během příběhu Zaraki projevuje zálibu v boji. Bojování je pro něj vším: čím silnější je jeho protivník, tím větší bude boj zábava. Dokonce i když hrozí nebezpečí, že zemře v boji, Zaraki se nikdy nevzdá.

I když je Zaraki děsivým kapitánem, stará se o svoji divizi dobře. Vždy je připraven pomoci jejím členům, když je toho zapotřebí, jako například, když Mayuri, kapitán dvanácté divize, napadne Madarame Ikkaku, Zaraki v té chvíli zastaví Mayuriho a zachrání tím Ikkaku.

Yachiru, jeho zástupkyně, a Zaraki vypadají, že je k sobě navzájem váže silné pouto. Setkali se ještě předtím, než se Zaraki stal členem Gotei 13. I když to vypadá, že jejich charaktery jsou navzájem opačné, vycházejí spolu dobře. Yachiru má ve zvyku říkat Kenpachimu Ken-chan a jemu to nevadí.

Info Byakuya

26. června 2009 v 20:02 | Botan

Hodnost: Kapitán
Height: 180 cm
Weight: 64 kg
Birthday: 31.ledna

Biografie:

Kuchiki Byakuya se poprvé vyskytl v Bleachi jako tichý, avšak mocný, shinigami, který dorazil do města Karakura společně s Renjim, aby našel Rukiu a přivedl ji zpět do Soul Society. Jeho moc se projeví okamžitě, jak se rozhodne pomoct Renjimu v jeho souboji s Ichigem, který skončí během několika sekund, když Ichigo leží beze zbraně tváří k zemi s myšlenkou beznaděje v hlavě. V této chvíli ukázal Byakuya jen zlomek své moci. Pocházející z Kuchiki dan, jednoho ze čtyř šlechtických domů Soul Society, kapitán šesté divize, Kuchiki Byakuya, je také Rukiiným starším bratrem, i když nejsou pokrevně příbuzní. Rukia byla Byakuyou adoptovaná do jeho rodiny. Díky svému šlechtickému základu a neuvěřitelné moci má Byakuya tendenci nadnášet se nad ostatní, což se zjevně ukazuje ve způsobu, jakým komunikuje se svým prostředím. Také je zářivým příkladem toho, jak by měl vypadat správný shinigami; s neuvěřitelnou poslušností se řídí všemi zákony a pravidly, což ještě podporuje fakt, že pochází ze šlechtického rodu, a je právě v zájmu šlechticů, aby byli vzorem pro všechny ostatní. Když se pravidly neřídí oni, pak kdo jiný? Byakuya je šlechtic celým svým srdcem a i když je Rukia odsouzena k smrti, zdá se být neoblomný. I přes mnoho nerozhodných myšlenek, které mu po celou dobu kolují myslí, plní svoji povinnost řídit se podle zákona a rozkazů obdržených z centra 46. Nenechává žádné pocity vládnout svým činům, po celou dobu nám ukazuje jen svoji chladnou stránku.

Jenom ve dvou okamžicích svého života Byakuya porušil své předsevzetí jako šlechtic. Poprvé, když se oženil s Hisanou, a podruhé, když adoptoval Rukiu a přijal ji tím do své rodiny. Lidé pohlíželi na jeho sňatek s Hisanou se smíšenými pocity, ona nepatřila do šlechtického rodu a míšení krve šlechticů a někoho z Rukongai bylo zapovězeno. Z toho samého důvodu na něj lidé pohlíželi s odporem, když adoptoval Rukiu. Rukia byla sestrou Byakuyovy manželky Hisany, která ji opustila, když bydlely v Rukongai, protože zodpovědnost za ni byla pro Hisanu příliš. Tohoto rozhodnutí pak Hisana trpce litovala a na své smrtelné posteli požádala Byakuyu, aby Rukiu našel a ochraňoval s veškerou svou mocí. To se mu podařilo díky adopci, po níž Byakuya přísahal nad hrobem svých rodičů, že již nikdy neporuší žádná pravidla a nikdy už neudělá nic, co by bylo proti zvyku šlechticů.

Byakuyova zanpakutau se jmenuje Senbonzakura (Tisíc třešňových květů) a ve své běžné podobě vypadá jako obyčejná katana. Aby ji vyvolal, Byakuya používá jednoduchou frázi Chire! (Rozštěp!), načež jeho meč vypadá, jako by dočista zmizel. Ve skutečnosti se rozpadl na tisíc střípků tak malých, že jsou vidět, jen když odrážejí světlo, a velmi se přitom podobají roztrhaným třešňovým kvítkům. Jeho ban kai, Senbozakura Kageyoshi, je v podstatě stejný jako jeho shikai, pouze jeho možnosti a moc jsou rozšířeny. Poté, co Byakuya upustí meč na zem, dvě řady mečů se vznesou ze země těsně vedle Byakuyi a znovu se rozpadnou, nicméně jeho bankai útočí tak rychle, že většina lidí ani nepostřehne, že mezi slovy Senbonzakura Kageyoshi, vyslovenými Byakuyou, a samotným útokem, uplynula nějaká doba, natož aby ho ještě stihli odrazit. Byakuyův bankai má taky ještě poslední fázi zvanou Hakuteiken (Bílá čepel císařství), kdy se všechny střípky Senbonzakury Kageyoshi spojí v jeden ohromný bílý meč. Ale nakonec je přece jen poražen Ichigem po nepříjemném souboji s Hollow-Ichigem. Byakuya později riskoval svůj život, aby zachránil Rukiu, když ji napadl Gin. Ginův zásah přežil a stále žije mezi kapitány Soul Society.

Info Matsumoto

26. června 2009 v 20:00 | Botan


MATSUMOTO RANGIKU
Hodnost: Zástupkyně
Výška: neznámá
Váha: neznámá
Narozena: 29.září
Biografie:
Když se Matsumoto poprvé objeví jako velice roztěkaná zástupkyně kapitána desáté divize na setkání zástupců, zajisté se spoustě mužů zatají dech a hlavním důvodem je její poprsí.

Nicméně, během hlášení nabude její tvář na vážnosti a projeví se jako osoba, která za jakoukoliv cenu splní svoji povinnost s použitím svého smyslu pro zodpovědnost a v některých případech také bojového umění.

Scéna před útěkem tří zástupců, Hinamori, Kiry a Renjiho, nám říká více o minulosti Rangiku. Když byla mladá, málem zemřela hlady, než k ní přišel malý chlapec a dal jí něco k snědku. Tím chlapcem byl Ichimaru Gin. Z tento čin je mu Matsumoto nesmírně vděčná, možná ho i obdivuje.

Později, když se Hitsugaya utká s Ichimaru Ginem, Matsumoto zastaví Gina před zabitím bezvládné Hinamori, čímž jí zachrání život. V té chvíli bezradně přemýšlí o tom, kam se asi Ichimaru ubere. Když se kapitán desáté divize i jeho zástupkyně zaobírají vlastními myšlenkami, dorazí zpráva, že poprava Rukie byla opět přesunuta dopředu. Hitsugaya, rozhodnutý zjistit, co se děje, si uvědomí, že jedinou cestou je zastavit popravu. Poté se rozhodne společně s Rangiku vyrazit do centra 46, kde šokovaně zjistí, že všichni všichni jeho členové byli vyvražděni.

Od Kiry se Hitsugaya dozví, že Hinamori ho sem sledovala, spěchá tedy zpět a zanechá Rangiku v souboji s Kirou. I když s každým úderem Kirova meče se hmotnost Matsumotiny zanpakutau násobí sedmi, Matsumoto po vyvolání svého shikaie zvítězí. Pak se dozvídá pravdu o dění v centru 46.

Když dorazí k Soukyoku, chytne Ichimaru za ruku, přiloží mu čepel svého meče ke krku a oznámí mu, že ho zatýká. Pak se objeví Gillian (menos grande, obrovitý hollow), který mu jde pomoci. Rangiku uvolní svůj stisk a Ichimaru projeví lítost nad tím, že ho nedržela o trošku déle. Pak jí popřeje sbohem.

Později je Rangiku zklamaná událostmi, a když se objeví Kira, aby se omluvil, žádá ho, aby na všechno zapomněl a po nějaké době, kdy spolu popíjí likér, skončí opilí.

Rangiku je nyní ve světě lidí a bojuje proti Arrancar. Bydliště sdílí s Inoue Orihime.

Rangiku je vcelku veselá bytost, a to hlavně ve chvílích, kdy otevřeně mluví o svém poprsí, například, když k ní Hitsugaya přivede Kiru, který se chce omluvit. Její smysl pro povinnost a zodpovědnost se naopak ukazuje ve chvílích tísně, jako například, když se snažila odhalit záhadu Rukiiny popravy a zastavit Ichimaru. Matsumoto také ráda vypadá dobře a, samozřejmě, také vyzařuje krásou zasluhující si uznání u každého.

Info Kon

26. června 2009 v 19:57 | Botan

Kon není člověk, vlastně jej ani nemusíme považovat za duši, protože se jedná o modifikovanou duši, duši uměle vytvořenou pro boj s hollowy. Ichiga doprovází od okamžiku, kdy poprvé ovládne jeho tělo - původně bylo myšleno, že zastoupí Ichiga v jeho těle tak, aby nikdo nic nepoznal (Ichigo se v tu chvíli někde poflakoval jako shinigami). Bohužel Kon má vlastní hlavu a jediné, co ho zajímá, jsou holky. Jelikož v podobě tablety se mu nelíbí, našel mu Ichigo jiné "tělo" - plyšáka - ne, že by z něj byl tedy Kon nějak extrémně nadšený.

Info Ishida

26. června 2009 v 19:54 | Botan

Věk:15 let
Výška:cca 170 cm
Váha:55 kg
Seele Schneider(Duševní pila)

Ishida taky chodí s Ichigem do třídy, je vilmy zručný v šití a vyšívání .Je poslední Quinci(lukostřelec) ze všech.Je velmi hbitý a rychlí.Jeho dědeček byl také Quinci ale přepadla ho velká smečka Hollow a zabilaho.Shinigami ho měly bránit ale přišli pozdě od té doby Ishida nesnáši všechny shinigami. Ale s Ichigem a Rukou se nakonec skamarádí a půjde s Ichigem zachránit Rukiu do Soul Society.V Soul Society ale nejdřív hledá Shinigamiho který může za dědečkovu smrt chtěl aby se Shinigami opozdili protože chtěl dělat
na Ishidovi dědečkovy pokusy.

Info Orihime

26. června 2009 v 19:53 | Botan
the-anime-girls.blog.cz

Věk:15
Výška: cca 155 cm
Váha: 45 kg
Shun Shun Rikka
Hinagiku,Baigon,Lily,Shonou,Ayame,Tsubaki

Orihime chodí do třídy s Kurosakim a má ho velice ráda.Je to velmi upovídaná ale také velmi milá dívka a pro své přátelé udělá cokoliv.Od té doby co jí zemřel bratr žije sama.Když byli se svojí kamarádkou sami doma zaútočil na ně Hollow a Orihime objevila své schopnosti Shun Shun Rikka.Poté co se seznámila s Yoruichi naučila se používat svou sílu a pomáhala Ichigovi a jeho přátelům jako léčitelka.

GOMEN...

26. června 2009 v 19:47 | Botan
Ehmm tak lidi, je to na hodně blogách ale i tu. Já i Temari budeme skoro celé prázdky pryč a navíc mám zakázanej comp*psst!!!*. Budem se snažit a jen tak vám napíšu můj plán....

4.-18.7. Tábor
19.-26.7 - Moravec i s Temari
4.-11.8(???) - Telč s Temari
18.-25.8- Koně

+ chalupa, atd.

Vaše na léto natěšená Botan


Conan vs. Shimichi

26. června 2009 v 10:52 | Botan
Tak mě napadla anketka na téma Conan Edogawa vs. Shimichi Kido. Seriál D. Conan mám ráda tak ho možná dám do rubriky anime.. Hmm u mě jednoznačně vede Conan....Blbej kompl!!!

26. června 2009 v 10:39 | Temari Sabaku
Takže se všem omlouvám že sem sem teďka nic nedávala, ale já měla totálně pošahanej net!! Teď se to nějak záhadně spravilo takže doufám že to aspoň na chvilu vydrží.

KONEC ŠKOLY = NEJHORŠÍ DEN MÝHO ŽIVOTA!!!!!!!!!!!!!

25. června 2009 v 20:01 | Botan
tak zejtra je pátek, což znamená konec školy, a konec této základky. S Temari odcházime na Gymnasium Křenova. Zejtra se de na 9 takže se budu hodinku psychicki připravovat. Jak to tak vidím dopadne to slzami, obětími, a rozteklou řasenkou..... ÁÁÁÁÁ já umřu. Non a pak jdem ve 11:30 do cukrárny Romance kde bude rozlučka máme na to s Temari 1000Kč tak snat to vyjde sr ale zejtra se asi na blpg.cz nedostnu díky psychickému kolapsu.

Tak sry vaše skoro ,,středoškolačka" Botan


ROCK LEE + L = ROCK L

25. června 2009 v 12:37 | Botan
Zajímavý...

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

24. června 2009 v 12:36 | Botan
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Tem to odvolání vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Takže jsme na jedné škole a nebude se konat žádný loučení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ já asi umřu !!!!!!!!!!!!! Sem v sedmým neby!!!!!!!!!!!!!!! Akorát Iwuška to nevydržela a roplakala se :( ŠKODA ALE I TAK SUPER ZPRÁÁÁÁÁÁVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sakura pixels

23. června 2009 v 19:29 | Botan
Z toho jsem se válela smíchy fakt dlooouho!!!

Pomoz Narutovi!!!

23. června 2009 v 19:16 | Botan a Temari
Naruto je hrooooozně hladový, bohužel stratil všechny peníze. Proto se vydal ,,žebrat" po různých webech.
Tak mu pomož a to tak že sa podepíšeš... Ramen totiž stojí 10 korun (Cz/Sk) a svým podpisem mu prispeješ 1 korunu.


8.
9.
10.


Hmmmmmmmmmmm celkem to ujde....

23. června 2009 v 16:41 | Botan
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ono se nic neděje - až na jedno téma.... Ve škole je nuda, doma je nuda,všude je nuda!!!! Pls má někdo nějakou radu??? Pls pište!!!!!

Sakura + Sasuke vampire

22. června 2009 v 17:55 | Botan
Dobrá... vysavače fakt nemusím ale už končím nebudu se je snažit pomlouvat..hhmmmmmmmmmmmmm celkem pěknej vobrázek:
Tem *pro Sasoriho*

22. června 2009 v 17:40 | Botan

Tak takhle by asi temari chtěla vypadat co nejdřív XDwww.anime---manga.blog.cz
Už zase se to posralo!!!!!!!!!!!§

22. června 2009 v 14:03 | Botan
Ten blog je na hovno! To teda byla fak ,,dlooooooooooooouhá" doba co mi ta lišta naskočila !!! Už je zase v prdely a kurva, kurva, kurva (sry že jsem sprostá ale to jinak nejde)

A přeci to mohlo být jinak.....

22. června 2009 v 13:13 | Botan
Potřebuji si vylít svoje srdécko tak perex

Tem je zpět

21. června 2009 v 19:15 | Botan
Dneska jsem šla do kina na HM:TM a šla jsme kolem teminýho paneláku a vidím modrej fiat bez zrcátka! No a hend mě to dojde Kropáčci přijeli!§ Tak se rozběhnu z kopce a padnu místo Tem do náruče rovnou na Tem, tak že ji málem porazímfakt prdel! A jinak hannah Montana BESTOFSEKJ film fakt doporučuju!!!


Info Leon

21. června 2009 v 11:15
Leon Oswald
Leon Oswald je vynikající akrobat a starší bratr Sofie. Jako malým jim zemřeli rodiče a s pěstouny si nerozuměli. Tak se jich ujal hledač talentů a trenér na hrazdě. Oba se velmi rychle učili. Sofie byla skvělá akrobatka a chtěla předvést Andělské číslo. Než zemřela slíbil jí Leon, že Andělské číslo přivede k dokonalosti. Hledal stejně dobrou partnerku jako Sofie, ale žádná neobstála. Leon každou partnerku vystavil zkoušce při které se většinou zranila. Proto se mu začalo přezdívat Shinigami, Bůh smrti. Do Kaleido Stage přišel, aby se stal partnerem Sory. Brzy zjistil, že je dost dobrá, aby Andělské číslo předvedla a že se i v jiných věcech Sofii podobá.

Vyhodnocení Yuuki v KS od Sory

20. června 2009 v 21:04 | Yuuki Shiroi Ookami
the-anime-girls.blog.cz


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ no sláva

20. června 2009 v 20:00 | Botan
Tak dneska se mi konečně sustilo Elfen Lied!!!!!!§ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ zatím jen 1. díl ali i tak super!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁ krev *svítíci očíčka*!!!!!!!!!