GALERIE - VIDEA - HUDBA

Prosinec 2009

Pairing

21. prosince 2009 v 11:14
Obdivuju autora...fkat kvásnýAutor:kheartsterra

Song: Intuition ( by Jewel)

Akatsuki Pyžamo

21. prosince 2009 v 11:07

Od Tesů *o5*

21. prosince 2009 v 10:35
Sogoi 1 hodina

21. prosince 2009 v 10:27
Takže už jsem doma!!!!!!!!! Dneska jsme ve škole v podstatě nic nedělali xD... Jen si rozdali dárečky a koukali na Shrekoledu :-D. No a zítra jdme na 11 na koncert školního sboru a pak domů ) to bude tak na hoďku). Takže se vlastně už raduju že máme prázdniny!!!!!!!!!!!
A tu je přáníško pro moje SB..PP

For me

21. prosince 2009 v 10:16

Od Horo


Od Sakury a Kagome

Od Mao:
Od Misy:Od Otaku-chanOd Tesů:2 supeeeeeeeeeeeer zprávy!!!!!! *+ 1 špatná*

19. prosince 2009 v 16:52
Takže je tu fakt moc super dvojka zpráv!!!

1) *ta spíš pro mě* dneska mi naši koupili pod stromeček Upíří polibky 3!!!!!

a 2) Podařilo se mi překecat Temari aby se vrátila...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže počítejte že se tu časem objeví!!!!!!!!!!! xD

jo a ještě ta špatná:
Mám do 31. zakázaný PC, ale pochybuju a vy asi taky že to dodržím, důkaz je že jsem tu i teď kdy tady bejt namám :-D

Tak zatím vaše yukihime Yuuki :-*


With Junior

17. prosince 2009 v 18:25
Ani ses nám nepochlubila Mao xDKaien Cross

17. prosince 2009 v 18:06

Je adoptivní otec Yuuki.Chce aby mu říkala tati a ne řediteli.Je bývalí lovec upírú.Kdysi si slíbil,že už nebude lovit,ale v Guilty ho poruší,aby zachránil Cross Academy a Yuuki.Chtěl vytvořit svět kde budou upíři i lidi v míru pohromadě,v tom ho Kaname podporoval.Když zahradničí nebo vaří nosí strašně kawai oblečky XD.Když bylo Zerovi 10 let začal ho vychovávat.
No a někdy výrazy XD.

Dlouhý nebo krátký???

17. prosince 2009 v 18:01
Tak taková anketka sluší Yuuki víc krátký nebo dlouhý vlásky???


Krásná...

17. prosince 2009 v 17:56


Mini Ren

17. prosince 2009 v 17:48

Pár skupinovek

17. prosince 2009 v 17:42

Blast CHIBI

17. prosince 2009 v 17:39

Kawaii animka

17. prosince 2009 v 17:35

Yuuki být špatně!!!!

17. prosince 2009 v 17:01
Hej lidičkové já fakt newím...snad mám normálně prasečí chřipku!!! Už asi 5 dnů mě bolí hlava, v krku, oči pálí jak svi*a, a kašel né a né utat. už kvůli kašli v noci ani nespím!!! pak to taky v té škole vypadá!!! Hej lidi fakt se vám moc omlouvám, když sem teď budu chodit míň ale já se snažím spát jak nejlíp to jde, protože je to poslední dobou tak že přes den spím a vnoci jsem vzhůr...
No tak zatím vaše nachcípaná Yuuki


Kaname Kuran

17. prosince 2009 v 16:42
Kuran Kaname - 玖蘭 枢


Jeho stáří není přesně určeno.
Pochází z čistokrevné rodiny upírů. Tudíž i on sám je pravým a nefalšovaným velmi silným upírem, který nezná slitování i když na pohled vypadá jako velmi posmutnělá osobnost.
Je studentem na Cross Akademy.
Zároveň i třídním prezidentem své noční třídy, velmi obávaný a respektovaný všemi studenty noční třídy(tedy upíry).
I přesto že je svým chvoáním velmi neústupný, chladný ke svým poddaným a celé noční třídě, tak by klidně byl schopný krvelačně zabít bez menších výčitek pokud by uznal sám za vhodné. K Yuuki je však ale vždy velmi vlídný a sladký.
Když byla Yuuki malé dítě zachránil jí život před jiným upírem.
Od té doby se o ni velmi stará, a miluje ji až romantickým způsobem. Ovšem není to jediný důvod proč Kaname na Yuuki tak lpí.
Jeho vlastnosti sou zatím ještě neddozírné. Dposud se zjistilo, že poneháme li jeho nadměrnou sílu oproti ostatním obyčeným upírům, dokáže také ovládat i telepatiky veci ve svém blízkém okolí.Jeho mo neustále stoupá na povrch, tak jako jeho velcí nepřátelé a rivalolové, kterými jsou:

"Rido-sama(kuran)" - Jeho hlavní momentálně největší nepřítel i když je to jeho předek, proti kterému se postaví společně s Yuuki.
"Zerro Kiryu" - Největší rival pokud se jedná o Kanameho největší lásku Yuuki. Ovšem i když by ho s největší chutí rozpáral na kousky, díky Yuukině lásce k Zerovi, kterého vidí skoro jako svého bratra nemůže nic dělat. Dokonce je mu nucený i několikrát pomoct.
SPOILER z anime:
V nových dílech se s Yuuki postaví svým úhlavním nepřátelům, a začnou spolu tak tvořit svou vlastní novou armádu upírů ve které Yuuki bude po dlouhém přemýšlení souhlasit s tím, že mu v tom pomůže.
SPOILER navíc(něco, co možná ještě nevíte ani z anime:
A jaká je pravda o sourozenctví Knameho a Yuuki?
Vychází najevo, že Kaname není skutečný bratr Yuuki. To protože Yuukininyho skutečého bratra už dříve Rido zabil,a vsadil do jeho těla duši jednoho ze starověkým ataké nejstarších předků rodu Kuranů. To vše Rido tenkrát uděl z jistých plánů, které mu měli tak pomoci k dosáhnutí vlastní velmoci. Ale plány se nedaří tak si Rido představoval, a vše nabírá na jiné obrátky.

Zero Kiryu

17. prosince 2009 v 16:40
Zero Kiryu - 錐生 零

zero_files.jpg zero kiryuu image by vanishin77

-Chodí na školu Cross Academy, kde je i spolu s Yuuki jediným prefektem a hlídačem akademie.
-Je blízký přítel Yuuki, která ho považuje jako by byl jejím vlastním bratrem. On k ní ale chová poněkud jiné city.
-Pochází z rodu lovcu upírů, kde byl i tak cvičený už od mala svým učitelem jménem "Toga Yagari".
-Z celého srdce nenávidí upíry, ale je tu háček....sám je upírem.
-Po útoku a vyvraždění jeho rodiny, kdy byl i on sám pokousán se postupně i když s odporem mění na upíra. Jeho mutace se však sklání až ke třídě E, což je ta nejpodřadnější třída upírů, kterří se nakonec nedokáží ovládat a krvelačně zabíjí lidi. Proto jsou tito upíři následě ihned likvidováni.
Zero se ze všech sil v průběhu příběhu snaží odporovat všemi možnými způsoby této proměně.
-Na krku nosí vytetovaný symbol, který pozdržje jeho přeměnu v upíra a následě třídu E.
-Má mladšího brata jméne "Ichiru", dvojče, které je také upírem a spolčený s vrahem, který měl na svědomí vyvraždění celé jeho rodiny.
-Jeho povaha je velmi nedůvěřivá. Téměř stále nosí výraz velmi pochurného a smutného muže.
-Dokáže být velmi výbušný, a jen mélo kdo ho dokáže zkrotit.
minulost:
-Před čtyřmi roky od počátku příběhu přišel Zero na Cross akademii jako jediný pozůstalý po vražedném útoku na jeho rodiu krvelačným čistokrevným upírem "Shizukou Hio". Zero jí byl ale během útoku také pokousán, a od té doby odporuje ze všech svých sil v proměnu na stvoření, která tak moc on sám z hlouby duše nenávidí. Na UPÍRA.
Děj:
Protože byl pokousán, a mění se v upíra, byl mu na krku vytetován symbol, který mu pomáhá potlačit přeměnu v upíra a následně tu změnu v třídu E.
Zero toto tajemství, že je upírem držel schovával i před Yuuki dlouhá léta, až dokud ho jednoho dne neovládne neovldatelná chuť po krvi a neokusí tak násilím Yuukinu krev z jejího hrdla.
-Zero se pokusí útét z akademie, ale Yuuki ho zastaví. Díky hlubokým citům, které k ní on sám cítí, aniž by o nich Yuuki věděla se jí nechá nakonec převědčit.
Od té doby dostane Yuuki od Kaiena Cross(ředitele školy) povolení hlídat a držet Zera pod kontrolou. V případě změny na třídu E má Zero zemřít.
To vše jen díky tomu, že krevní pilulky, které mají nahrazovat upírům chuť a krotit tak jejich žízeň po krvi Zerovo tělo odmítá.
-Čas od času se přikrmí Yuukininou krví, kterou mu ona sama nabídne s nadějí, že tak alespoň o nějaký čas u něj oddálí proces přeměny v třídu E.
-Zero má pouze jen jednu touhu v životě, a zároveň i jeden cíl. Zabít všechny upíry. Jeho nenávist vůči nim díky hrozné tragédii v minuloti kterou zažil ho pohltila do naprostých antipatií ke všem upírům, ať jsou jakékoliv třídy.
Naopak jeho sny jsou možná blíže k realitě. Uvnítř hluboce miluje Yuuki, která o tom ale neví a tak to před ní musí stále skrývat. Saozřejmně i to mu nedodává zrova nejvíce sil. Proto to má opravdu velmi těžké. Na vzdory tomu všemu podporuje Yuukiny city ke Kanamemu ač velmi nerad, ale dělá to jen z lásky k ní, aby byla šťastná.
Přísahá, že nikdy nedopustí aby se Yuuki stala upírem, i když by si to pár upírů přálo. Přesto všechno, že ji bude stále chránit.
Poté co ale Zero zjistí, že Yuuki ječistokrevný upír rodu Kuranů, který v ní jen ještě nebyl probuzen, řekne Yuuki, že je již jeho nepřítel a začne na ni náhle pohlížet úplně z opačného směru než kdy dříve. Naprosto chladně.Ajak to bude dál??? mno to se časem dozvíte
Schopnosti:
Mimo toho, že má schopnosti upíra, kterým je, nosí u sebe svou zbraň pojmenovanou "Blood rose" proti upírům s dovedností je na místě zabíjet.
Dostal ji od Kaiena Cross, který mu ji věnoval pro účel hubení krvelačných potvor
Tato zbraň má kulky jež jsou napuštěné kouzelnou formulí, a tak při přesném zásahu dokáže na místě zabít jakéhokoliv upíra. Což dělá Zera celkem nepříjemním trnem v patě pro všechny třídy upírů.
Tato zbraň působí však pouze na upíry. Normálnímu člověku ani kulka z této zbraně neublíží.

Yuuki Cross/Kuran

17. prosince 2009 v 16:38
Cross Yuuki - 黒主 優姫

Je:

-adoptivní dcera ředitele Crosse
-studentka denní třídy
-prefekt

Jednoho sněžného dne napadl malou Yuuki zlý upír, který jí chtěl vysát krev a tím ji zabít. Z této nešikovné situace jí zachránil Kaname Kuran (upír ale ne zlý), který jí poté zavedl za ředitelem Crossem. Ten jí adoptoval aniž by věděl cokoliv o její minulosti. Yuuki si nepamatuje svůj život do 5 let. Její život začíná až v onen sněžný den kdy jí zachránil Kaname. Po 5 letech nového života přivedl ředitel Cross domů malého chlapce jménem Kiryu Zero kterému zabil rodiče zlý upír a zároveň ho také pokousal.
Po 5 letech se stali prefekty na Cross Academy, kde měli držet tajemství noční třídy před studenty denní třídy. Tajemstvím je to, že noční třída je složena z upíru( většinou velmi pohledných a dívky z denní třídy jsou do nich zamilované). Yuuki se denně snaží dívky "sklidit" dřív než vyjde noční třída ze své budovy ale nějak se jí to nedaří.
Yuuki má stále tendenci Kanamemu děkovat za záchranu, proto je na něj také hodně milá(také je ale do něj dalo by se říct zamilovaná). To se zase ale nelíbí Zerovi, který upíry vyloženě nesnáší, protože oi mu vyvraždili rodinu, a také on sám chová k Yuui jisté city o kterých ona neví.Zero a Yuuki jsou od dětství přátelé, kterého ale Yuuki bere jako vého vlastního bratra i když z Zerovo pohledu je to jinak.
Po nějaké době se začne Zero chovat divně a Yuuki se o něj začne dělat starosti. Šokem bude když Yuuki zjístí, že je Zero také jeden z těch nebezpečných nočních tvorů…

Recenze

16. prosince 2009 v 17:14
Recenze:
Příběh začíná ve sněhové vánici, kde je jedna malá bezbranná holčička napadena krvežíznivým upírem.
Ve chvíli kdy se její osud délky života téměř naplní, a on ochutná její mlaďoučké hrdlo se objeví jeden chlapec, který dívku zachrání před smrtí.
A zde začíná příběh.
________________________________________________________________________________________
Děj Vampire Knight se odehrává na Cross Academy, která se pyšní jednou zajímavostí: noční třídou plné krásných a charismatických mladých lidí (což uvítají především diváci ženského pohlaví). Jen málo zasvěcených ví, že se pod bílou školní uniformou skrývají upíři. Chránit toto tajemství je důležitým úkolem prefektů Yuki a Zera…
Yuki Cross je adoptivní dcera ředitele školy. Její život začal teprve před deseti lety, kdy na ni uprostřed sněhové vánice zaútočil krvežíznivý upír.
Živá vyvázla jenom díky pohotovému mladíkovi jménem Kaname, který ji zachránil a našel jí nový domov. Na to, co bylo předtím, si Yuki nepamatuje.
Dnes je z ní patnáctiletá dívka, která má starostí až nad hlavu. Společně se svým kamarádem Zerem úspěšně brání noční třídu před "útoky" jejich oddaných faninek z řad studentek denní třídy. Kromě toho všeho se Yuki beznadějně zamilovala právě do Kanameho, který zaujímá důležité postavení nejen mezi nočními studenty, ale v upírské komunitě všeobecně.
Už to vypadá, že se vše bude točit kolem růžovějící Yuki, vřeštícího davů dívek, krásných úsměvů upírů a otrávených pohledů Zera.
Vše se ovšem změní a je to právě Zero, jehož chování zadá ději zcela odlišný směr. Ani jeho silná vůle nedokáže dlouho vzdorovat prokletí, které si odnesl po útoku upíra na jeho rodinu....
Tímto započíná celý děj tohoto příběhu, který se opravdu velmi důmyslně zaplétá a zároveň vycházejí najevo nové a čím dál zajímavější věci. Mezi tím vším probíhají boje, aby se držela rovnováha mezi těmito dvěmi odlišnými světy s upíry, kteří jsou jiného názoru než jen přátelství a soužití s lidmi.
Tento velmi zvláštní příběh spjatý s vampyrismem, dokázal během několika dílů svou propracovaností děje uchvátit mnoho lidí, nejvíce však dívek.
To protože je to anime zakládající se i na milostném příběhuVampire Knight

16. prosince 2009 v 17:05
---------------------
---------------------
Obrázky
---------------------
---------------------
LOVE
---------------------
---------------------
Komixy
---------------------
Cosplay

Unavenááááááááááááá

16. prosince 2009 v 16:52
Nwm jestli je to tímhle obdobím ale jsem den ode dne unavenější!!!!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁ ja furt jen spím a spím....
Jste na tom taky tak???
No tak pá, to byl jen takovej výkec xD


Narutova četba = Harry Potter

15. prosince 2009 v 16:40
zdroj: http://nikolasan.blog.cz/


Sexy

15. prosince 2009 v 16:38


Winter lolita

14. prosince 2009 v 18:43V kimonech

14. prosince 2009 v 18:27
Nana(Hachi) and Nana Pictures, Images and Photos

Digimon Superstar CZ

14. prosince 2009 v 18:23
Hej lidičkové tak tohle musíte vidět
takový PSYCHO!!!!!!!!!!!!KakaSaku

14. prosince 2009 v 18:15
Sugoi pár!!!!


Vampire Knight-Phantom of the Opera

14. prosince 2009 v 16:58
Tu písničku miluju!!!


Vampire Knight-Yuuki Vampire

14. prosince 2009 v 16:51
To jsem si prostě neodpustila xD...


Bleach-Yoruichi's Nyan Nyan to PunyuPunyu

14. prosince 2009 v 16:49


PS: Já zapomněla Yoruichi je moje další alter ego * hupss jaksi jsem zapomněla*..jinak krutý videjko xD

Sakura x Kakashi

14. prosince 2009 v 16:38

Anime mix

14. prosince 2009 v 16:27

Nana - A little pain - With lyrics

14. prosince 2009 v 16:19
Kawaiiiiiiiiiiiiiii - nejhezčí plostě!!!


SasuSaku

14. prosince 2009 v 16:04
Fakt nádherný * sorry mao - o5*
Strašně pěkně udělaný:-*Na koho jsem podobná????

14. prosince 2009 v 16:02
Tak jsme se včera s bráchou hádali komu z anime či mangy se podobám...hmmm tak by mě zajímal váš názor...nebude k tomu anketka tak plsík pište do komentů
*foto perex=děs*ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍp

14. prosince 2009 v 15:54
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii *a dokonce i sasuke*


Od Tesů a Otaku-chan

14. prosince 2009 v 15:49The best!!!!

14. prosince 2009 v 15:44
hej lidi já neůžu!!!! Fakt bombastickej film asi dalších 12 hodin jsem prostě byla mimo a cvokla z New Moon!!!!! i na zastávce! tak to bylo nějak takhle. já na Temari ,, Najdi mě podobnosti na Stmívání a Vampire Knight...no to je jedno takže Yuuki - Bella, Kaname a Zero - Edward a Jeak (nějak nemůžem rozhodnout), Ruka - Rose, Shiki - Jasper, Rima - Alice, Emmet - ???
Je to takový hodně zcvoklý a nejspíš tak někoho i urazím ale to je snad první blábol co jsem včera po tom kinu řekla xD


Gomene, gomene

13. prosince 2009 v 12:33
Tažke se vám mooooooooc omlouvám....Včera jsem tu nebyla protože dopoledne jsem spala asi do 12 a pak jsme šli s bráchou a babičkou na Bídníky. je to fakt krásnej muzikál a radím všem aby na to v brně zašli :-D.
Jo a dneska jdu s temari do kina na New Moon - Vlcííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!
Strašně se těším tak zatím pááááá


Misa the Wolf

13. prosince 2009 v 12:30

Blog: O ANIME
Hodnocení:
Desing - 90%
Obsah - 100%

Pro ní:
Pro mě:arigatooo je krásněj *narodíl od toho mýho*